16, 17 en 18 september 2016, Spoorzone Tilburg

banner trompetten.jpg

Bij lekker eten en drinken hoort goed vermaak! Daarom hebben we dit jaar maar liefst 3 podia: de Schrobbelèrhoek, de Kiosk en de Caravan. En natuurlijk bieden we ook entertainment over het hele terrein. Hieronder zie je precies wie je allemaal wanneer kunt verwachten!


Vrijdag


Schrobbelèrhoek

18.30-19.00 Cafe De Kleine Vriendelijkheid 
19.30-20.00 Cafe De Kleine Vriendelijkheid 
20.30-21.00 Cafe De Kleine Vriendelijkheid 
21.30-22.00 Cafe De Kleine Vriendelijkheid 

 

Programma Schrobbeler.jpg

 
Kiosk

18.00-18.30 Laura Beekman
19.00-19.30 Like Adele
20.00-20.30 Like Adele
21.00-21.30  Like Adele
22.00-laat  DJ AccepTheo

 

Programma Laura Beekman.jpg

 

Caravan

18.30-19.00 Sanne Rambags
19.30-20.00 Andy
20.30-21.00 Sanne Rambags
21.30-22.00 Andy

Programma Andy.jpg


 
Mobiele acts

17.00-21.00 Ukken
18.00-22.00 Hartverwarmers

Programma Hartverwarmers.jpg


 

Zaterdag


Schrobbelèrhoek

14.30-15.00 uur dans
15.30-16.00 Kruikenzangers (in buurt Schrobbelèr)
16.30-17.00 Kruikenzangers (in buurt Schrobbelèr)
17.30-18.00 Cafe De Kleine
Vriendelijkheid 
18.30-19.00 Cafe De Kleine
Vriendelijkheid 
19.30-20.00 Cafe De Kleine Vriendelijkheid 
20.30-21.00 Cafe De Kleine Vriendelijkheid 
21.30-22.00 Cafe De Kleine Vriendelijkheid 

Kiosk

14.00-19.00 Brabants Open Kampioensschap Traagfietsen
19.00-19.30  Renegade
20.00-20.30 Renegade
21.00-21.30  Renegade
22.00-laat DJ AccepTheo

Caravan

14.00-14.30 Line dance demo
15.00-15.30 demonstratie Taekwondo
15.30-16.00 clinic Taekwondo
16.30-17.00 Line Dance demo
17.30-18.00 Anne van Damme
18.30-19.00 Line Dance demo
19.30-20.00 Sanne Rambags
20.30-21.00 Anne van Damme
21.30-22.00 Sanne Rambags

Programma Sanne Rambags.jpg

 

 Mobiele acts

nnb

Zondag


Schrobbelèrhoek

15.30-16.00 Cafe De Kleine Vriendelijkheid 
16.30-17.00 Cafe De Kleine
Vriendelijkheid 
17.30-18.00 Cafe De Kleine
Vriendelijkheid 
18.30-19.00 Cafe De Kleine Vriendelijkheid 

Kiosk

15.00-15.30 Code Blue
16.00-16.30 TUC
17.00-17.30  TUC
18.00-18.30 TUC
19.00-19.30 TUC
20.00-22.00 Back To The Vinyl

Programma Back To The Vinyl.png


 

 Caravan

14.30-15.00 Geert Lamerichs
15.30-16.00 Kathleen
16.30-17.00 Geert Lamerichs
17.30-18.00 Kathleen
18.30-19.00 Lisa
19.30-20.00 Lisa


Programma Kathleen.jpg


 

 Mobiele acts

14.00-16.00 Hartverwarmers
14.00-19.00 Ukelele Orkest
16.00-18.00 Ukken
16.30-18.30 Italianen
18.00-20.00 Hartverwarmers

 

 

banner muzikanten.jpg